Урнебес: Лут „Табаско“ сос во очи – веднаш го прекина пресот! (ВИДЕО)

Дефанзивниот координатор на НФЛ великанот Далас каубојс, Мајк Нолан ја прекина прес – конференцијата за медиумите откако „табаско“ сос му влезе во очи.

Само што почна да зборува, Нолан со прстот го почеша окото и тука му започнаа проблемите. Медиумите во САД пренесуваат дека Нолан ја напуштил конференцијата и на истата се вратил после неколку минути, но не сакал да одговори на прашањето што јадел за табаското да му остане на прстите.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .