Јунајтед се враќа, Кавани израмнува (ВИДЕО)

Манчестер јуанајтед израмни на 1-1 во финалето на Лигата на Европа со голот на Единсон Кавани во 54. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.