Јунајтед се враќа, Кавани израмнува (ВИДЕО)

Манчестер јуанајтед израмни на 1-1 во финалето на Лигата на Европа со голот на Единсон Кавани во 54. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .