Јуве и Аталанта ги објавија составите за финалето на Копа Италија

Фудбалерите на Јувентус и Аталанта вечерва во финалето на Копа Италија ќе се обидат да стигнат до трофеј, а на час пред натпреварот ги објавија почетните состави со кој ќе истрчаат на стадионот „Мапеи“ во Реџо Емилија…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .