Јуве води уште од 5. минута: Нов гол на Киеза, сега против Болоња! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Јувентус поведоа на гостувањето кај Болоња со колот на Киеза во 5. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .