Шок за Полска после 120 секунди: Форсберг во втората минута ја носи Шведска во водство! (ВИДЕО)

Кошмарен старт за Полска во клучниот за нив натпревар на ЕУРО 2020 против селекцијата на Шведска која уште во втората минута поведе преку Емил Форсберг…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .