Чешка или Данска во полуфиналето: Објавени составите на двете репрезентации

Чешка и Данска ја изненадија европската фудбалска јавност со пласманот во четвртфиналето на ЕВРО 2020. Една од нив ќе стигне барем до полуфиналето, а двете селекции ги објавија составите за меѓусебниот дуел во четвртфиналето…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .