Челси води: Хаверц ја тресе мрежата на Едерсон! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Челси поведоа во финалето на Лигата на шампионите против Манчестер сити со голот на германскиот репрезентативец Каи Хаверц во 42. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.