Челси води: Хаверц ја тресе мрежата на Едерсон! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Челси поведоа во финалето на Лигата на шампионите против Манчестер сити со голот на германскиот репрезентативец Каи Хаверц во 42. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .