Челси води против Реал: Вернер ја тресе мрежата на „кралевите“! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Челси поведоа против мадридски Реал во реваншот од полуфиналето на Лигата на шампионите со голот на Тимо Вернер во 27. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .