Челси води во Мадрид: Пулишиќ ја тресе мрежата на Куртоа! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Челси поведоа на гостувањето кај мадридски Реал со голот на Кристијан Пулишиќ во 14. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .