Челси води во Мадрид: Пулишиќ ја тресе мрежата на Куртоа! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Челси поведоа на гостувањето кај мадридски Реал со голот на Кристијан Пулишиќ во 14. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.