Хајнс вакво забивање „во лице“ не добил во кариерата (ВИДЕО)

Кошаркарот на минхенски Баерн, Паул Ципсер го имаше можеби почетокот на кариерата во четвртиот меч од четвртфиналето на Евролигата против Олимпија од Милано го имаше можеби потегот на кариерата, кога заби преку еден од најдобрите дефанзивци, Карл Хајнс…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .