Хајнс вакво забивање „во лице“ не добил во кариерата (ВИДЕО)

Кошаркарот на минхенски Баерн, Паул Ципсер го имаше можеби почетокот на кариерата во четвртиот меч од четвртфиналето на Евролигата против Олимпија од Милано го имаше можеби потегот на кариерата, кога заби преку еден од најдобрите дефанзивци, Карл Хајнс…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.