Хајди Клум објави провокативна фотографија во дресот на Германија, навивачите во екстаза! (ФОТО)

Легендарната германска манекенката Хајди Клум по којзнае кој пат се најде во центарот на вниманието. Клум на интересен начин им пружи поддршка на фудбалерите на Германија.

Имено, таа на социјалните мрежи објави провокативна фотографија во дресот на репрезентацијата на Германија, а навивачите беа воодушевини и го поздравија овој нејзин потег…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .