Халанд ги напаѓа „граѓаните“

Борусија Дортмунд предводен од фантастичниот Ерлинг Халанд ќе се обиде да ги изненади „граѓаните“ во првиот меч од Лигата на шампионите.

СОСТАВИТЕ ЗА МЕЧОТ СИТИ – ДОРТМУНД:

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .