Толисо ја „дупна“ мрежата на Облак! (ВИДЕО)

Баерн Минхен убедливо води против Атлетико Мадрид во Лигата на шампионите со 3-0. Третиот гол го постигна Толисо. Французинот упати „бомба“ од далечина и ја „искина“ мрежата на Јан Облак…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .