Срамота: Конор Мекгрегор го навредуваше починатитот татко на Нурмагомедов!

Мекгрегор неодамна загуби од Дастин Порие во УФЦ 264 настанот, а Хабиб не го криеше задоволството поради новиот пораз на Ирецот.

„Доброто секогаш го победува злото“, напиша Хабиб по победата на Порие.

Денеска Мекгрегор реши да одговори на начин кој ги премина сите граници.

„Ковид-19 е добар, а татко ти е злото?“, врати Мекгрегор, но набрзо го избриша коментарот.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.