Спарси поведоа против Јунајтед: Сон ги тресе „ѓаволите“ (ВИДЕО)

Манчестер јунајтед губи на гостувањето во Лондон кај Тотенхем, кој поведе со голот на Сон во 40. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.