Спарси поведоа против Јунајтед: Сон ги тресе „ѓаволите“ (ВИДЕО)

Манчестер јунајтед губи на гостувањето во Лондон кај Тотенхем, кој поведе со голот на Сон во 40. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .