Солсјкер ги одбра стартните единаесетмина за првиот меч од ЛШ

Денеска започнува елитното фудбалско натпреварување Лигата на шампионите со мечевите Јанг Бојс – Манчестер јунајтед и Севиља – Салзбург, а ова се почетните единаесетмина за двата дуели…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .