Снуп Дог во свој стил го прослави новиот прстен на Лејкерси! (ФОТО) (ВИДЕО)

Снуп Дог, еден од најголемите рапери во историјата и голем навивач на Лос Анџелес Лејкерс не ја криеше среќата по освојувањето на титулата на „езерџиите“…

View this post on Instagram

Gang gang 🏀🏀🏆🍾🍾✨🏀💯

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .