Скандал на Качанов: Полуде поради одлуката на судијата, па го шутираше неговото столче! (ВИДЕО)

Неверојатен скандал се случи во четвртфиналето на турнирот во Антверпен, каде 17. тенисер во светот Карен Качанов кој по една одлука на судијата тотално полуде па го шутираше неговото столче…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .