Руни ФАТЕН на дело: „Мртов пијан“ со ТРИ девојки во хотел! (ФОТО)

Легендарниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Вејн Руни, сега менаџер на Дерби каунти е во центарот на вниманието поради скандалот во кој се најде!

Имено, Руни бил фатен на дело со три девојки како се забавува до раните утрински часови, додека со едната дури и се бакнал. Меѓутоа, тоа што го предизвика скандалот беа фотографиите во хотелската соба, кои во меѓувреме се појавија во јавноста.

На нив може да се забележи Руни онесвестен во друштво на полуголи девојки кои самите ги направиле фотографиите. Кога се освестил, поранешниот напаѓач сфатил што се случува и ја повикал полицијата тврдејќи дека девојките го наместиле и дека фотографиите не смееле да ги објават без негово знаење.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.