Роналдо прва постава: Познати составите за мечот Унгарија – Португалија!

Унгарија и Полска денеска на „Пушкаш арената“ ќе дебитираат на ЕВРО 2020, а на час пред натпреварот двете селекции ги објавија составите…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.