Роналдо го тресе Наполи, Јувентус води (ВИДЕО)

Јувентус поведе против Наполи во заостанатиот натпревар во рамките на Серија А, со голот на Кристијано Роналдо во 13. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.