Роналдо го тресе Наполи, Јувентус води (ВИДЕО)

Јувентус поведе против Наполи во заостанатиот натпревар во рамките на Серија А, со голот на Кристијано Роналдо во 13. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .