Роналдо го претрча цел терен и ја матираше мрежата на Нојер! (ВИДЕО)

Португалија поведе против селекцијата на Германија со голот на Кристијано Роналдо кој во голем стил го претрча цел терен и ја искористи одличната асистенција на Жота…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .