Роналдо го претрча цел терен и ја матираше мрежата на Нојер! (ВИДЕО)

Португалија поведе против селекцијата на Германија со голот на Кристијано Роналдо кој во голем стил го претрча цел терен и ја искористи одличната асистенција на Жота…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.