Репрезентативците пристигнаа на арената „Тодор Проески“ (ВИДЕО)

Македонската фудбалска репрезентација пристигна на арената „Тодор Проески“ каде вечерва ќе се одигра дербито за првото место во Групата „Ц“ против Грузија…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .