Реал води, Винициус го матираше Алисон (ВИДЕО)

Реал Мадрид поведе против Ливерпул со голот на Виницус Жуниор во 26. минута. Бразилецот ја искористи фантастичната асистенција од Тони Крос и го матираше својот сонародник Алисон…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .