Реал води, Винициус го матираше Алисон (ВИДЕО)

Реал Мадрид поведе против Ливерпул со голот на Виницус Жуниор во 26. минута. Бразилецот ја искористи фантастичната асистенција од Тони Крос и го матираше својот сонародник Алисон…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.