Рамос се врати: Познати составите за мечот Челси – Реал Мадрид

Челси и Реал Мадрид ги објавија составите за вечерашниот реванш натпревар од полуфиналето на Лигата на шампионите. Потсетуваме, првиот натпревар во Мадрид заврши 1-1…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .