Прекрасен гол на Дибала (ВИДЕО)

Јувентус поведе против Атлетико Мадрид. Напаѓачот на „старата дама“, Пауло Дибала постигна прекрасен гол од скратен корнер.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .