Пред нас уште една европска класика: Познати составите на Ливерпул и Реал Мадрид!

Гигантите на европскиот фудбал, воедно и најтрофејни во Лигата на шампионите, Ливерпул и Реал Мадрид вечерва го играат реваншот од четвртфиналето од елитното натпреварување, а „кралевите“ во првиот меч во Мадрид славеа со 3-1…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .