Предизвика скандал со средниот прст, сега со провокативното видео ја ШОКИРАШЕ јавноста! (ВИДЕО)

Голем скандал пред помаку од година дена предизвика сопругата на голманот на Ростов, Сергеј Песјаков, Ксенија, со покажувањето на средниот прст кон фудбалерите на Сочи.

Ксенија тогаш привлече големо внимание откако со уште три жени цинично го честиташе триумфот на Сочи над Ростова со резултат 10-1, во моментот кога Ростов имаше огромни проблеми со корона – вирусот. Ростов мечот го одигра со младинците, затоа што од Сочи одбија да го одложат мечот.

Во меѓувреме таа повторно го привлече вниманието на руската јавност, но сега поради провокатнивната снимка која ја објави на социјалните мрежи.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.