Почнува ЕП: Познати составите за дуелот Турција – Италија!

Вечерва започнува долгоочекуваното Европско првенство во фудбал во кое Италија во Рим ја пречекува селекцијата на Турција, а ова се почетните единаесетмина на двете репрезентации…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.