Последниот меч на Пандев за Македонија: Познати составите за мечот против Холандија!

Иконата на македонскиот фудбал, Горан Пандев денеска ќе го одигра последниот натпревар во дресот на Македонија. Капитенот последниот меч ќе го одигра во голем стил против Холандија на ЕВРО 2020, а ова се составите на двата тима…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.