Последна шанса за Меси: Објавени составите на Бразил и Аргентина!

Големите ривали Бразил и Аргентина вечерва играат во финалето на Копа Америка, што можеби е последната шанса на големиот Лионел Меси за трофеј во дресот со државниот грб. Двете селекции ги објавија составите со кои ќе се обидат да стигнат до победата…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .