Порто во невозможна мисија: Објавени составите за мечот Челси – Порто

Фудбалерите на Порто во првиот натпревар од четвртфиналето на Лигата на шампионите, на домашен терен загубија од Челси со 0-2.

Вечерва се игра реваншот, а Томас Тухел и Серџо Консисао ги одбраа играчите кои ќе настапат од првата минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .