Познати составите за „El Clasico“

Реал Мадрид и Барселона ги објавија составите за второто „El Clasico“ во сезоната, кое може да значи многу во борбата за титулата…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .