Познати составите за полуфиналето Реал Мадрид – Челси

Реал Мадрид и Челси на социјалните мрежи ги објавија составите за вечерашното прво полуфинале од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.