Познати составите за полуфиналето Реал Мадрид – Челси

Реал Мадрид и Челси на социјалните мрежи ги објавија составите за вечерашното прво полуфинале од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .