Познати составите за полуфиналето ПСЖ – Сити

ПСЖ и Манчестер сити ги објавија првите единаесетмина за вечерашното полуфинале од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.