Познати составите за полуфиналето ПСЖ – Сити

ПСЖ и Манчестер сити ги објавија првите единаесетмина за вечерашното полуфинале од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .