Познати составите за мечот Шведска – Словачка

Репрезентациите на Шведска и Словачка денеска ќе се судрат во вториот меч од групната фаза на ЕВРО 2020, а ова се составите на двата тимови…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .