Познати составите за мечот Шведска – Словачка

Репрезентациите на Шведска и Словачка денеска ќе се судрат во вториот меч од групната фаза на ЕВРО 2020, а ова се составите на двата тимови…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.