Познати составите за мечот Сити – ПСЖ, Мбапе на клупа…

Манчестер сити и ПСЖ вечерва го играат реваншот од полуфиналето на Лигата на шампионите. „Граѓаните“ победија на првиот натпревар во Париз, а задачата на ПСЖ ќе биде уште потешка ако се знае дека Мбапе поради повреда мечот ќе го започне од клупата…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .