Познати составите за мечот Реал Мадрид – Ливерпул

Славните Реал Мадрид и Ливерпул ги објавија составите за вечерашниот прв четвртфинален натпревар од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.