Познати составите за мечот Реал Мадрид – Ливерпул

Славните Реал Мадрид и Ливерпул ги објавија составите за вечерашниот прв четвртфинален натпревар од Лигата на шампионите…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .