Познати составите за мечот Дортмунд – Манчестер сити

Борусија Дортмунд вечерва на домашен терен во реваншот од четвртфиналето на Лигата на шампионите ќе се обиде да го анулира поразот од 2-1 на „Етихад“ кај Манчестер сити…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .