Познати составите за дербито Јувентус – Милан

Фудбалерите на Јувентус и Милан вечерва го играат можеби натпреварот на сезоната, а победникот ќе биде многу блиску до настап во Лигата на шампионите следната сезона…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .