Познати составите за дербито Јувентус – Милан

Фудбалерите на Јувентус и Милан вечерва го играат можеби натпреварот на сезоната, а победникот ќе биде многу блиску до настап во Лигата на шампионите следната сезона…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.