Погба со поддршка за Палестина (ФОТО)

Францускиот репрезентативец Пол Погба, после ремито на Манчестер јунајтед против Фулам на „Олд трафорд“, го истакна знамето на Палестина и така на оваа земја и пружи поддршка во војната против Израел…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .