Пандев стрела против Аталанта! (ВИДЕО)

Горан Пандев постигна нов погодок во италијанската Серија А, откако од пенал во 67. минута го совлада голманот на Аталанта, Пјерлуџи Голини…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.