Пандев со „шпалир“ на честа ја заврши репрезентативната кариера (ВИДЕО)

Горан Пандев го одигра последниот натпревар во дресот на Македонија. Најголемиот играч во историјата на македонскиот фудбал во мечот против Холандија излезе во игра во 68. минута, а соиграчите го испочитуваа со „шпалир“…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .