Пандев се израдува на 101. погодок, но ВАР му го поништи (ВИДЕО)

Горан Пандев немаше среќа да го постигна 101. погодок во италијанската Серија А, откако ВАР му го поништи голот против Специја…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .