Пандев се израдува на 101. погодок, но ВАР му го поништи (ВИДЕО)

Горан Пандев немаше среќа да го постигна 101. погодок во италијанската Серија А, откако ВАР му го поништи голот против Специја…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.