Пандев го тресе Бенвенто, Џенова израмнува! (ВИДЕО)

Бевенето поведе на гостувањето кај Џенова со голот на Виола од пенал во 5. минута, но само шест минути подоцна Горан Пандев израмни на 1-1…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .