Пандев го тресе Бенвенто, Џенова израмнува! (ВИДЕО)

Бевенето поведе на гостувањето кај Џенова со голот на Виола од пенал во 5. минута, но само шест минути подоцна Горан Пандев израмни на 1-1…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.