Официјално: Мициќ го продолжи договорот со Анадолу Ефес!

Кошаркарскиот репрезентативец на Србија, Василије Мициќ потпиша нов тригодишен договор со шампионот на Евролигата, Анадолу Ефес, потврди моќниот менаџер Мишко Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил!

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .