Официјално: Мициќ го продолжи договорот со Анадолу Ефес!

Кошаркарскиот репрезентативец на Србија, Василије Мициќ потпиша нов тригодишен договор со шампионот на Евролигата, Анадолу Ефес, потврди моќниот менаџер Мишко Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.