Омилениот автограм на Роналдињо (ВИДЕО)

Легендарниот бразилски фудбалер Роналдињо се уште е во центарот на вниманието и покрај тоа што поминаа шест години откако ја заврши кариерата, па каде и да се појави настанува вистинско лудило.

Нормално, каде и да се појави Бразилецот навивачите бараат негов автограм, а сега една девојка побара од него да и се потпише на маицата, што не беше никаков за него…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .