Одои за водство на Челзи во Русија! (ВИДЕО)

Челси поведе на гостувањето во Русија кај Краснодар во второто коло од Лигата на шампионите со голот на Калум Хадсон – Одои во 37. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .