ОДИМЕ НА ЕВРОПСКО: Промовиран спотот за ЕВРО 202О! (ВИДЕО)

Синоќа официјално беше промовиран спотот за навивачката химна на фудбалската репрезентација на Македонија, за претстојното Европско првенство…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.