ОДИМЕ НА ЕВРОПСКО: Промовиран спотот за ЕВРО 202О! (ВИДЕО)

Синоќа официјално беше промовиран спотот за навивачката химна на фудбалската репрезентација на Македонија, за претстојното Европско првенство…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .