Објавени составите за финалето на ЛЕ: Виљареал или Манчестер јунајтед до трофејот?

Вечерва се игра финалето на Лигата на Европа каде што шпанскиот Виљареал и англискиот Манчестер јунајтед ќе ги одмерат силите во Варшава, а на час пред натпреварот двата тима ги објавија почетните единаесетмина…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .